У США стався масштабний збій у роботі мобільного зв’язку

Вранці у четвер, 22 лютого, у США відбувся масовий збій у роботі телекомунікаційних мереж. Проблеми з передачею сигналу були зафіксовані відразу у трьох компаній.

Про це повідомляє CNN.

За попередньою інформацією, найбільше постраждав оператор AT&T – тисячі користувачів компанії не можуть здійснювати дзвінки, писати повідомлення та користуватися мобільним інтернетом. Також про проблеми повідомляють користувачі Verizon та T-Mobile.

Сумарно про збої у роботі повідомили понад 74 тисячі американців. При цьому їхня кількість може збільшуватися. Також відомо, що збій порушив роботу екстрених служб у місті Сан-Франциско та низці штатів.

Компанія AT&T вже визнала, що у неї стався масовий збій, але не назвала причину. Наразі співробітники оператора працюють над відновленням мережі.

Verizon та T-Mobile повідомили, що мережа «працює нормально». Проте, за даними ЗМІ, їх користувачі також заявляють про збої.

За словами джерела в галузі, «немає жодних ознак» того, що відключення у четвер стало результатом кібератаки чи іншої шкідливої діяльності. Наразі оператори працюють над з’ясуванням причин збою.

Нагадаємо, що у грудні відбулася потужна хакерська атака на український мобільний оператор «Київстар», внаслідок чого не працював зв’язок, домашній та мобільний інтернет. Компанія отримала приблизно 3,6 млрд гривень збитків.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *