На Київщині обстріляли будинок мера Тетієва

У Київській області невідомі обстріляли будинок міського голови міста Тетієва Руслана Майструка. Сам Майструк звинуватив у нападі політичних опонентів.

“Мої політичні опоненти перейшли межу. Сьогодні я виявив вдома у вікні сліди пострілу. Фото додаю. Експерти розберуться. Публічно вимагаю від начальника Тетіївського відділу поліції Віталія Шевчука розслідування даного інциденту. Особливо прошу звернути увагу на так званого “активіста” Ігоря Савлука, який шниряє під моїми вікнами та дверима і викладає в Youtube відповідні відео. Погрожувати мені і моїй сім’ї я нікому не дозволю! Сподіваюсь, я зрозуміло для всіх “активістів” висловився?!” – написав Майструк у Фейсбуку.

Руслана Майструка називають ставлеником бізнесмена Руслана Голуба – власника агрогрупи “ТАК-Агро”, яка займається вирощуванням зернових та олійних культур, а також тваринництвом. У Тетіївському районі ця компанія де-факто є монополістом на ринку сільського господарства. До обрання мером Майструк працював на посаді виконавчого директора “ТАК-Агро”.

Тетіїв — районний центр на півдні Київської області за 150 км від столиці.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *