Під Києвом збили безпілотник, який фотографував будинок прокурора ГПУ

31 липня близько шостої години вечора на місцевості між селами Нові Петрівці Вишгородського району та Мощун Києво-Святошинського району з вогнепальної зброї було збито дрон, який знімав будинок начальника департаменту нагляду у кримінальному провадженні Генеральної прокуратури України Володимира Бедриківського.

Спостереження за особняком посадовця ГПУ проводили активіст Автомайдану, учасник проекту Prosud Олексій Гриценко та спеціаліст безпілотного фотографування місцевості Олег Пушак. Як повідомив кореспондентці “Українського репортера” автомайданівець, тільки-но Генерального прокурора Юрія Луценка було затверджено на посаді, він під час зустрічі з громадськими активістами Автомайдану попросив інформувати про недоброчесних прокурорів.

– Ми діяли не самовільно і не для власного задоволення, – розповідає Олексій Гриценко, – адже ще до розмови з Генпрокурором авомайданівці започаткували проект Prosud, який порушував проблему корумпованих служителів Феміди. Звичайно, що можновладцям це не подобається, про що свідчать і вчорашні події поблизу Нових Петрівців. У наш дрон кілька разів вистрелили з вогнепальної зброї з території прокурора. Безпілотник упав у двір його сусідки, яка і принесла його нам. Ми бачили також чоловіка, схожого на Бедриківського, який тікав у бік озера.

За словами активіста Автомайдану, за викликом на місце пригоди приїхали представники поліції аж із двох районів, було складено протокол. Безпілотник, який коштує близько двох тисяч доларів, узяли на експертизу. Поки що невідомо, чи підлягає він ремонту. А дрон автомайданівцям дуже потрібен, адже днями збираються в межах проекту Prosud знімати ще один об`єкт.

Крім того, Олексій Гриценко висловив сумнів, що рішення правоохоронних органів буде на користь автомайданівців.

– Хоч Юрій Луценко і заявляв, що боротиметься з корупціонерами в лавах прокуратури, проте він зовсім не зрадів, коли в корупції почали підозрювати його найближчого соратника і друга Володимира Бедриківського. Про це написано в коментарях на моїй сторінці у Фейсбуку, – говорить автомайданівець.

Нагадаємо, з публікацій у ЗМІ відомо, що маєток під Києвом придбаний у 2009 році, коли Володимир Бедриківський ще працював у Міністерстві внутрішніх справ України. Проте оформлений він на 80-річну матір прокурора Маїну Михайлівну Бедриківську, яка мешкає в Чернівцях. Де літня жінка взяла кошти на величезний особняк під Києвом? Маїна Бедриківська уникає спілкування з журналістами.

Алла ТОПЧІЙ

Фото зі сторінки Олексія Гриценко у Фейсбуку

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *