Гройсман оголосив війну усім, хто пресує бізнес

Місцева та центральна влада мають оголосити “війну” усім тим представникам контролюючих органів, що чинять тиск на бізнес, тим самим перешкоджаючи створенню нових робочих місць та подоланню бідності у країні.

Така позиція пем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. Її він озвучив під час семінару “Економічний розвиток регіонів: стратегія та інструменти залучення інвестицій та підвищення експортного потенціалу”, інформує Урядовий портал.

“Іноді на рівні міста, району, області створюються непосильні умови для розвитку інвестицій. Це усе ми маємо з вами ліквідувати. Якщо хочете, у доброму розумінні цього слова, оголосити війну усім тим, хто стає проти того, хто створює робочі місця, усім тим, хто не дає можливості нам з вами вирвати країну з тотальної бідності”, – вважає прем’єр-міністр.

“Той, хто тисне сьогодні на підприємця, який реально створює національний продукт, є наш з вами класовий ворог, який би чин у нього не був”, – упевнений пан Гройсман.

Він закликав міських голів повідомляти про “недолугих контролерів”:

“Я зроблю все залежне від себе, щоб такий керівник податкової, митниці, держпраці, поліції, якщо це очевидний факт, був зміщений зі своєї посади”.

Фото Кирила ХМІЛЬОВА

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *