Олександр Турчинов: «Це вже дев’ята чи десята версія, яку намагається нав’язати світові Росія»

Військово-політичному керівництву РФ не вдасться сховатися від відповідальності за збитий «Боїнг», переконаний Олександр Турчинов.

Так секретар РНБО прокоментував нову заяву міноборони Росії про те, нібито Україна причетна до знищення малайзійського «Боїнга».

«На моїй пам’яті це, мабуть, дев’ята чи десята версія, яку намагаються нав’язати світовій громадськості російські військові й політики, щоб сховати свою причетність до цього страшного злочину», – зазначив Олександр Турчинов.

Він нагадав: «Був іспанський диспетчер, був і український винищувач, і ракети «повітря-повітря», був і так званий колишній військовий, який якраз у той час був на аеродромі, звідкіля злітав український винищувач, аби збити «Боїнг», було багато іншої брехні».

«Ці брудні фантазії, брудні фейки мають тільки одну мету – сховати справжніх злочинців, – підсумував секретар РНБО. – Але те, що справжні злочинці – російські військове та політичне керівництво, це вже доведено як офіційним розслідуванням, так і незалежними експертами».

Serge

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 2 =