Оприлюднено розмову бойовиків, що доводить причетність путінської Росії до авіакатастрофи MH17

Об’єднана слідча група (JIT) оприлюднила новий запис, зроблений на початку липня 2014 року, в якому неідентифікований не місцевий бойовик, розмовляє з бойовиком, який називає себе “комендантом Макіївки”.

У розмові невідома особа повідомляє “коменданту Макіївки”, що на окуповану територію прибувають люди із повноваженнями від Шойгу (міністра оборони Росії Сергія Шойгу – ред.) і всі місцеві польові командири будуть замінені людьми з Москви, – повідомляє Українська правда.

“Польових командирів зараз всіх пустять під ніж, бо вони вже зарвались, грабують, ґвалтують, вбивають, грають в політику”, – каже бойовик.

Він додає співрозмовнику:”знаєш краще за мене”, на що той відповів: “знаю”.

“Ми тут чисто воюємо, у мене взагалі наказ у внутрішні розбори не втручатися”, – заявив не місцевий бойовик.

Він пояснив “коменданту”, що той має виконувати накази “верховного головнокомандувача” Олександра Бородая, який тоді називав себе “прем’єр-міністром ДНР”, а також “міністра оборони” Ігоря Стрєлкова. Обидва є громадянами Росії.

На це місцевий бойовик заявив, що відбувається перехід під єдине командування з метою ведення “великої війни”.

Запис свідчить, що вплив РФ поширювався на військові питання так званої “ДНР”, а на початку липня 2014 року перед збиттям літака загони бойовиків були підпорядковані безпосередньо російськими військовими.

Нагадаємо, що Прем’єр Малайзії заявив, що сумнівається у причетності Росії до збиття MH17

За словами голови МЗС Стефана Блока, таке розслідування – непросте завдання, тому що потребує співпраці Росії. “Йдеться також про їхній повітряний простір”, – сказав він.

Суд над підозрюваними у збитті малайзійського “Боїнга” розпочнеться у березні 2020 року.

Попередні результати розслідування катастрофи слідчі JIT представили у травні минулого року. Слідство встановило, що літак MH17 збили над Донбасом з “Бука” російської бригади з Курська.

Об’єднана слідча група (JIT) раніше назвала імена перших чотирьох підозрюваних в причетності до збиття літака. Це – Сергій Дубинський (позивний “Хмурий”), Ігор Гіркін (позивний “Стрелок”), Олег Пулатов (позивний “Гюрза”), Леонід Харченко (позивний “Кріт”).

Boeing-777 авіакомпанії Malaysia Airlines, що виконував рейс МН17 Амстердам – Куала-Лумпур, було збито ракетою над контрольованою проросійськими сепаратистами територією Донбасу 17 липня 2014 року. Усі 298 осіб на борту загинули.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *