За “баригами” полюють “наркокарателі”. Як “настукати” на торговців дурманом (+відео)

В Україні виник новий рух “наркокарателів”, члени якого оголосили “полювання” на торговців наркотиками. Вони закликають усіх бажаючих долучатися до боротьби з “баригами”. Кожна людина, яка знає, де і хто продає зілля, може залишити на сайті повідомлення з інформацією про “торговців смертю”.

“Наркокарателі” обіцяють, що проведуть з ними роз’яснювальну бесіду. Вона полягає в тому, що “бариг” б’ють, принижують, відбирають наркотики, змушують на камеру зізнаватися у скоєному і ліплять на лоб наклейку з назвою організації.

У коротенькому ролику від хлопця у масці чуємо назву “Нацдруг”, тож не виключено, що це ще один проект партії “Національний корпус”, створеної на основі полку “Азов”, де служать багато “правих” хлопців, які пропагують здоровий спосіб життя.

#НАРКОКАРАТЕЛЬ: Охота Нацдруга началась. 18+

Опубліковано Наркокаратель Понеділок, 11 вересня 2017 р.

“Я є скрізь, у всіх містах, у всіх районах. Я є для того, щоб очистити ваші вулиці від “бариг” та іншої нечисті. Я оголошую “полювання”. Наркокаратель. У цьому “полюванні” можеш взяти участь і ти. Зайди на сайт, залиш там заявку, якщо тобі щось відомо”, – йдеться у відеоролику, розміщеному на сторінках спільноти у соцмережах.

З роликів видно, що “Нацдрузі” ходять на рейди великими групами, щоправда, до їхніх рук найчастіше потрапляють зовсім юні хлопці, а не “акули наркобізнесу”.

Нагадаємо, кілька років тому в Росії й Україні аналогічно діяло угруповання “Окупай-педофіляй”, яке полювало на “збоченців”, які у соцмережах призначали побачення неповнолітнім хлопцям і дівчатам. Потенційних педофілів принижували на камери і змушували розповідати про себе. Багатьом людям, особливо нетрадиційної орієнтації, це зламало долю та кар’єру.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × 1 =