За “баригами” полюють “наркокарателі”. Як “настукати” на торговців дурманом (+відео)

В Україні виник новий рух “наркокарателів”, члени якого оголосили “полювання” на торговців наркотиками. Вони закликають усіх бажаючих долучатися до боротьби з “баригами”. Кожна людина, яка знає, де і хто продає зілля, може залишити на сайті повідомлення з інформацією про “торговців смертю”.

“Наркокарателі” обіцяють, що проведуть з ними роз’яснювальну бесіду. Вона полягає в тому, що “бариг” б’ють, принижують, відбирають наркотики, змушують на камеру зізнаватися у скоєному і ліплять на лоб наклейку з назвою організації.

У коротенькому ролику від хлопця у масці чуємо назву “Нацдруг”, тож не виключено, що це ще один проект партії “Національний корпус”, створеної на основі полку “Азов”, де служать багато “правих” хлопців, які пропагують здоровий спосіб життя.

https://www.facebook.com/NDrugOrg/videos/344279379329522/

“Я є скрізь, у всіх містах, у всіх районах. Я є для того, щоб очистити ваші вулиці від “бариг” та іншої нечисті. Я оголошую “полювання”. Наркокаратель. У цьому “полюванні” можеш взяти участь і ти. Зайди на сайт, залиш там заявку, якщо тобі щось відомо”, – йдеться у відеоролику, розміщеному на сторінках спільноти у соцмережах.

З роликів видно, що “Нацдрузі” ходять на рейди великими групами, щоправда, до їхніх рук найчастіше потрапляють зовсім юні хлопці, а не “акули наркобізнесу”.

Нагадаємо, кілька років тому в Росії й Україні аналогічно діяло угруповання “Окупай-педофіляй”, яке полювало на “збоченців”, які у соцмережах призначали побачення неповнолітнім хлопцям і дівчатам. Потенційних педофілів принижували на камери і змушували розповідати про себе. Багатьом людям, особливо нетрадиційної орієнтації, це зламало долю та кар’єру.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × three =