Вже з 1 січня у містах можна буде рухатися не швидше 50 кілометрів на годину

В урядовому виданні “Урядовий кур’єр” від 25 листопада опублікували постанову Кабінету Міністрів про обмеження максимальної швидкості руху автомобілів у містах з 60 до 50 кілометрів на годину. 

Зміни наберуть чинності з початку наступного року. Тобто вже з 1 січня 2018 року водії мають рухатися в містах зі швидкістю не більше 50 км/год.

У додатку до постанови Кабмін пояснює, що наслідує європейський досвід, адже у переважній більшості країн Євросоюзу дозволена швидкість руху транспортних засобів у населених пунктах становить не більше 50 км/год.

Раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков пояснював, що швидкість 50 км/годину рекомендовано за результатами дослідження швидкості реакції людини в екстремальній ситуації Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

“Просте порівняння: при швидкості 60 км/год – зупинковий шлях становить 55 метрів, а ймовірність летального результату при зіткненні із пішоходом – 82%. Натомість при швидкості 50 км/год – зупинковий шлях складе 40 метрів, а ймовірність летальних наслідків знизиться до 20%”, – розповідав Аваков на засідання уряду.

На цю тему читайте також тут:

З’явилося відео з Димінським за кермом Mercedes перед смертельною ДТП на Львівщині

Страшна ДТП у Харкові. Хто і як задавив людей на тротуарі (+фото, відео)

“Мажорку”, яка збила на смерть п’ятьох людей у Харкові, відправили до СІЗО на 60 діб. У крові знайшли опіати

П’яною за кермом спіймали претендентку на конкурс “Міс Україна”

Працівника МВС, який скоїв смертельну ДТП у Києві, затримали

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nine − nine =