У Чорнобильській зоні загинув сталкер з Білорусі – зірвався з “Дуги”

На території Чорнобильської зони відчуження сталася трагедія – загинув молодий хлопець з Білорусі. Юнак разом зі своїм другом намагався залізти на гігантську радіолокаційну станцію, яку називають “Дугою”, не втримався, зірвався вниз і розбився.

Поліція Київщини повідомляє, що двоє білорусів і росіянка заради екстремальних вражень незаконно проникли на територію відселеного закритого військового містечка “Чорнобиль-2”, яке обслуговувало РЛДС.

“Молоді люди, як і більшість незаконних туристів-екстремалів, хотіли отримати найяскравіші враження та фото. 33-річний сталкер обрав для цього радіолокаційну вежу, що стоїть у кількох кілометрах від станції. Проте не розрахував свої сили і зірвався з 15-метрової висоти”, – повідомляє поліція.

Супутники екстремала-невдахи зателефонували до поліції, а лікарі, які прибули на місце, лише констатували смерть. На іноземців очікують штраф та видворення з України.

У Чорнобильській зоні відчуження чи не щодня ловлять іноземців, які незаконно заходять у зону заради екстріму. Так, у суботу, 25 листопада, поліцейські затримали білоруса, який регулярно приходив шукати оленячі роги. Збирав їх у радіусі десяти кілометрів від четвертого енергоблоку.

Скинуті тваринами роги він продавав – у Білорусі за них платять $20/кг. Водночас, за даними фахівців, дозиметр на чорнобильські роги починає реагувати ще за 1,5 метра до них.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + 12 =