Радість Різдва у Києві (+фото)

У столиці у святкові дні панувала чудова різдвяна атмосфера. До головної ялинки країни прийшли тисячі киян з родинами, дітьми та гості Києва, аби долучитися до чарівного дійства святкування Різдва.

 

У храмах дзвони провіщали про народження Христа, а коляди прославляли Спасителя. «Христос народився!» – «Славімо його!» – чулося звідусіль. Одним із найбільш видовищних та незабутніх святкових і традиційних дійств була Святкова хода Звіздарів. Також вразила хода Дідухів за участю автентичних фольклорних колективів.

А на якійсь із прилеглих до Софії вуличок вас перестрівали… чорти. Тобто персонажі вертепу. Різдвяний концерт вражав колядками, вертепами, театралізованим дійством. Люди були у захваті від старовинних, забутих колядок й аматорських вертепів.

Цікаві події були і на Контрактовій, Поштовій площах, біля мерії та на Співочому полі в Печерському ландшафтному парку.
На Різдво особливо хочеться дива. “Український репортер” зафіксував його для читачів у світлинах.

Фото Олексія ІВАНОВА

Відео на цю тему

Молитва на Різдво (хор села Іваниківка; 2018 р.)

Напередодні Різдвяних свят дитячий хор "Янчички" і драматичний колектив із села Іваниківка, що у Богородчанському районі Івано-Франківської області, заспівали "МОЛИТВУ НА РІЗДВО" і відзняли відео. Дякуємо, діти, що пам'ятаєте про наших героїв!!!https://www.youtube.com/watch?v=bgyjAjfC3zI Автор слів та музики – Зиновий Медюх / проект Пісні ВійниАранжування – Володимир Якимець / Піккардійська терціяРежисер і автор сценарію відео – Ivanka Dotsiak Відео – студія "Шедевр" / Василь Козак#ПісніВійни #МолитваНаРіздво #зВіроюуПеремогу

Опубліковано Пісні Війни Четвер, 4 січня 2018 р.

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − nineteen =