Протистояння: медуніверситет – Уляна Супрун. Новий раунд

В Міністерстві охорони здоров’я України та Міносвіти прокоментували події в медуніверситеті імені Богомольця.

Нагадаємо, що 26 лютого розпочався всеуніверситетський страйк – було заблоковано усі навчальні корпуси університету.

“МОЗ України розцінює блокування навчальних корпусів ланцюгами та недопуск студентів та викладачів в аудиторії як зрив освітнього процесу та саботаж з боку деяких членів адміністрації та деканів НМУ.

26 лютого Міністерство охорони здоров’я України, а також Міністерство освіти та науки України виступили із позицією щодо неприпустимості зриву освітнього процесу в НМУ ім. О.О.Богомольця”.

Від керівництва НМУ вимагають негайно відновити студентам право доступу до аудиторій та забезпечити усі можливості для повноцінного навчання на базі університету.

“На час роботи комісії та відсторонення Катерини Амосової від обов’язків ректора право першого підпису мають проректори НМУ імені О.О. Богомольця, право другого підпису — головний бухгалтер, заступник бухгалтера та інші уповноважені особи… Відповідно, уповноважені особи НМУ мають законодавчо передбачену можливість здійснювати усі необхідні виплати з казначейських рахунків Університету. МОЗ України надіслало відповідний лист до НМУ ім. О.О. Богомольця. При спробах блокування виплат з боку керівництва університету відповідні матеріали будуть передані до правоохоронних органів”.

Водночас голова громадської організації “Студдовіра”, аспірант Національного медичного університету Василь Гілюк заявив під час прес-конференції: “За час свого перебування на посаді виконуючого обов’язки міністра охорони здоров’я, Уляна Супрун жодного разу не відвідала наш університет”.

На цю тему читайте також тут:

Хлібне місце. Чому Катерину Амосову зняли з посади ректора медуніверситету Богомольця

Міністерство Уляни Супрун заявило, що медуніверситет в Києві заблоковано

У Києві медуніверситет оголосив страйк. МОЗ просить не піддаватися на провокації

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen + seventeen =