Черновецький заявив про помсту

Мільярдер, людина, яку в народі іноді називали Космосом, знову у центрі уваги. Екс-мер Києва Леонід Черновецький відреагував у соцмережах на кримінальне розслідування щодо нього.

“Луценко (…) мститься мені за те, що на засіданні РНБО в 2008 році я в присутності всього Кабінету Міністрів і президента заявив, що він вимагає землю у мерів міст України і потім за хабарі віддає її бізнесменам. Луценкові нічого було відповісти, тому, коли президент вийшов із зали засідання, він несподівано підбіг до мене і кілька разів ударив”, – вважає Черновецький.

Нині кримінальне розслідування щодо Черновецького триває у справі про зловживання владою або службовим становищем.

Витоки одного із конфліктів між Черновецьким і Луценком, за даними “Українського репортера”, варто шукати у земельній сфері. Коли Луценко очолював МВС, мер Черновецький пообіцяв столичним міліціонерам поліпшити  житлові умови. Тодішньому начальнику київської міліції Віталію Яремі мер пообіцяв для міліції земельну ділянку біля звіринецьких пагорбів, поруч із музеєм війни, на бульварі Дружби народів. Однак згодом стало відомо, що цю землю міська влада продала фірмі, яку пов’язували з тодішнім зятем Черновецького. Нині тут триває будівництво.

Отака непослідовність Черновецького і розгнівала міністра Луценка, що й стало причиною відомого конфлікту на засіданні РНБО.

Нещодавно стали відомі й деякі нюанси взаємин між Януковичем і Черновецьким. Соратниця Черновецького Ірена Кільчицька в інтерв’ю “Бульвару” сказала, що Янукович вимагав у Черновецького мільярд доларів. Тодішня дружина Черновецького Аліна Айвазова, коментуючи це своїй подрузі Кільчицькій, висловила припущення, що Черновецький — не той хлопець, що віддасть мільярд, він ще з Януковича зніме той мільярд.

Кияни знають, що це за фрукт – Космос.

Леонід БОРИСЕНКО

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − 13 =