“ДаПашліВи” – на нари! Азаров повинен сісти!

Українські слідчі цікавляться знавцем “азіровки”. Печерський районний суд Києва дав дозвіл на проведення спеціального розслідування щодо колишнього прем’єр-міністра України Миколи Азарова, повідомили в Генпрокуратурі України, передає 112 Україна.

Екс-керівника уряду часів Януковича Азарова підозрюють у привласненні і розтраті державного майна. Нині він у Москві, усіляко поливає брудом Україну, люто ненавидить усе українське.

Одного разу, під час звіту уряду в парламенті, Азаров на критику опозиції кинув у залу образливе:

“ДаПашліВи!”. Відтоді це прізвисько закріпилося за ним.

Нещодавно веб-портал “Український репортер” виступив з ініціативою позбавити Азарова державних та відомчих нагород і звань (інформацію про це уміщено на головній сторінці сайту).

Що інкримінують Азарову? 12 жовтня 2010 року він підписав розпорядження Кабінету Міністрів «Про погодження умов проведення конкурсу з продажу пакета акцій ВАТ “Укртелеком”.

Водночас Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації було виділено 220 мільйонів гривень, що сприяло необгрунтованим витратам державного бюджету на створення телекомунікаційної мережі спеціального призначення.

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.