Велоспорт, Кубок світу. Вітаємо Любов Басову із «золотом»

Уславлена українська десятикратна чемпіонка Європи, срібна призерка чемпіонату світу Любов Басова виграла золоту медаль в рамках 4-го етапу Кубка світу 2017/2018 з велоспорту.

Змагання проводяться в Чилі, Сантьяго. 9 грудня Любов Басова перемогла в індивідувальному спринті.

Як повідомляє Федерація велоспорту України, інші наші спортсменки Оксана Клячина, Валерія Кононенко, Анна Нагірна та Ганна Соловей до фіналу «не пробилися», зупинившись на стадії першого раунду, та посіли п’яте, підсумкове, місце.

Київський велотрек. Любов Басова разом із донечкою випробувала спортивну арену

У харків’янки Олени Старікової – шосте місце.

Львів’янка Тетяна Клімченко – бронзова медалістка в дисципліні омніум. Серед чоловіків українці участі в командному спринті не брали.

Андрій Винокуров – срібний призер в дисципліні кейрін. В гонці медісон наші спортсмени Роман Гладиш та Віталій Гринів розмістилися на четвертому місці.

“Пишаємося вами! Молодці! Нові перемоги попереду!” – зазначає Федерація велоспорту України.

Любов Басова розповідає про спортивні плани “Українському репортеру”