Кращі велосипедисти 2017 року

Уже відомі імена кращих велосипедистів України за підсумками 2017 року. У голосуванні, яке відбулося на Фейсбук-сторінці відомої української компанії Race Horizon Park , перемогли Яна Беломоїна та Олег Канака.

За умовами голосування, кожен користувач Фейсбуку міг проголосувати за ту чи іншу кандидатуру в списку або запропонувати свій варіант. Беломоїна, яка виступає в маунтинбайку, набрала 129 голосів, а Канака, що спеціалізується на трекових гонках, – 166.

У 2017 році Беломоїна стала чемпіонкою Європи з маунтинбайку, вперше в дорослій кар’єрі завоювала Кубок світу, вигравши три етапи з шести, а також фінішувала на першому місці в рейтингу UCI. Олег Канака виграв гонку за очками на чемпіонаті Європи і світу з велотреку серед юніорів.

Фото Олексія ІВАНОВА

Фото на головній: президент Федерації велоспорту Олександр Башенко і Яна Беломоїна дають старт перегонам «Red Bull Володар Гори»