Конституційний суд нарешті зібрався в повному складі (+відео)

Петро Порошенко взяв участь у спеціальному пленарному засіданні Конституційного суду, на якому склали присягу двоє новообраних суддів – Ірина Завгородня й Олег Первомайський.

Про це повідомляє «Український репортер» із посиланням на офіційний сайт Президента України.

Глава держави нагадав, що новопризначені члени КС складають присягу вже вдруге за цей рік. Минулого разу це робили двоє суддів, обраних за президентською квотою.

Петро Порошенко зауважив, що після тривалих дискусій, пошуків компромісів Верховна Рада спромоглася обрати і двох нових членів КС за своєю квотою.

«Я вітаю Конституційний суд, який уперше з часів Революції Гідності буде мати можливість нарешті працювати в повному складі», – відзначив президент.

До складу КС входять 18 суддів.

Уперше з часів Революції Гідності Конституційний Суд працюватиме у повному складі.Після дискусій Верховна Рада спромоглася обрати двох членів Конституційного Суду, які сьогодні склали урочисту присягу. Щиро вітаю новообраних суддів з цією високою місію і відповідальністю. Кожному, хто звертається до суду, має бути забезпечено право на справедливість. Саме в цьому мета тих реформ, які ми разом втілюємо. Це довгий, вірний, хоча і непростий шлях.

Опубліковано Петром Порошенком Неділя, 23 вересня 2018 р.

Serge

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

thirteen − 9 =