Голова “Укрзалізниці” поляк Войцех Балчун подав у відставку

Голова “Укрзалізниці” Войцех Балчун подав у відставку через особисті обставини. Про це на засіданні уряду 9 серпня повідомив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

За словами Гройсмана, уряд розгляне заяву Балчуна про звільнення і розгляне призначення тимчасово виконуючого обов’язки директора ПАТ “Укрзалізниця” до проведення конкурсу з пошуку нового головного залізничника країни.

Т.в.о. директора ПАТ “Укрзалізниця” може стати перший заступник міністра інфраструктури Євген Кравцов, який є головою наглядової ради підприємства.

З розумінням віднісся до особистих обставин, які змушують залишити посаду керівника УЗ. Хочу висловити вдячність Войцех Балчун за проведену роботу.У зв’язку з відставкою пана Войцеха, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України щойно отримало доручення невідкладно запустити процедуру проведення публічного конкурсу на нового керівника Укрзалізниці. Вимоги Уряду до нового керівника Укрзалізниці більш ніж чіткі. Перш за все результати роботи мають відчути всі пасажири, які користуються залізницею . І що не менш важливо – Укрзалізниця має стати одним з локомотивів нашої економіки.Найголовніше – це орієнтація на результат. Серед головних завдань нового керівника – завершити процес корпоратизації Укрзалізниці та провести реформу корпоративного управління.

Опубліковано Volodymyr Groysman Середа, 9 серпня 2017 р.

Сам Войцех Балчун про “особисті причини”, які його змусили піти у відставку, не повідомив. Натомість розповідав про здобутки за час роботи в “Укрзалізниці”.

“Отож, ми стабілізували компанію, поліпшили всі економічні показники, підготували п’ятирічну стратегію, відновили репутацію компанії на міжнародній арені, повернулися на шлях інвестицій, запустили нові пасажирські сполучення.

Але багато що і не склалося, що є природним з огляду на масштаби проблем “Укрзалізниці”.
Водночас, я завжди розумів, наскільки стратегічним підприємством є УЗ і які обмеження це накладає у моїй діяльності з тієї прозаїчної причини, що я іноземець.

Я весь час мав повну підтримку від моєї родини у Польщі, але незмінно ключовим елементом мого життя тут був сум за сім’єю, яка змушена була приймати наслідки моєї міжнародної місії”, – написав Балчун у Фейсбуку.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 − fourteen =