Генпрокурора Луценка позбавили важливих повноважень (+відео)

Генеральний прокурор України Юрій Луценко втратив повноваження звільняти і призначати на посади у Генеральну прокуратуру. Про це повідомляє прес-служба відомства.

“Розпочинається радикальна реформа у системі управління органів прокуратури в державі. Раніше генеральний прокурор мав повноваження особисто, самостійно призначати на посади і знімати будь-кого. Тепер все змінюється, згідно з чинним законодавством з 15 квітня, я втратив “диктаторські” повноваження щодо призначень”, – заявив Луценко.

Впродовж місяця буде сформовано органи прокурорського самоврядування, і відбудуться збори працівників прокуратур усіх рівнів та центрального апарату, які оберуть делегатів для участі у Всеукраїнській конференції прокурорів, під час якої оберуть членів до Ради прокурорів України та Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів.

Саме ці структури і будуть у майбутньому формувати кадрову політику: від заступників Генпрокурора до районних прокурорів.

“Це сповільнить кадрову роботу, але, мені здається, це дуже добре з огляду на те, що прокуратура перестане бути пострадянською. Я усвідомлюю, що виникне багато організаційних проблем, тим не менш це крок у правильному напрямку, з будь-якими проявами тоталітаризму, в тому числі в прокуратурі, треба покінчити”, – підсумував генпрокурор.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ten − four =