Геннадій Зубко: “ЦВК має прийняти рішення про місцеві вибори вже цього року”

Нарешті розпочне роботу нова Центральна виборча комісія. Сьогодні у Верховній Раді 14 новопризначених членів Центральної виборчої комісії склали присягу і приступили до виконання повноважень.
«Присягаю Українському народу при здійсненні своїх повноважень у Центральній виборчій комісії додержуватися Конституції України та законів України, позапартійної позиції, бути чесним, об’єктивним та неупередженим у вирішенні питань, що належать до повноважень Комісії, забезпечувати реалізацію і захист виборчих прав громадян України та права на участь у референдумі», – пролунало в залі парламенту.

Отже прсиягу склали: Алла Басалаєва, Наталія Бернацька, Михайло Вербенський, Андрій Євстігнєєв, Ірина Єфремова, Ольга Желтова, Олег Конопольський, Світлана Кустова, Ольга Лотюк, Віталій Плукар, Євген Радченко, Тетяна Сліпочук, Леонтій Шипілов і Тетяна Юзькова.

Нагадаємо, що Рада 18 вересня збільшила склад ЦВК з 15 до 17 осіб. 20 вересня депутати звільнили 13 членів комісії через завершення строку їх повноважень і призначили 14 нових.

Віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко сьогодні в парламенті сказав, що ЦВК має прийняти рішення щодо проведення перших місцевих вибоорів вже цього року.

На цю тему також читайте:

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × four =