Фракція “радикалів” прогуляла засідання Верховної Ради заради пікету в Польщі (+відео)

Фракція “Радикальної партії Олега Ляшка” у повному складі прогуляла пленарне засідання Верховної Ради. Замість того, щоб задавати питання міністрам (у п’ятницю в парламенті традиційно день запитань до уряду) та голосувати за законопроекти, нардепи влаштували протестну акцію біля Сейму в польській Варшаві.

“Прямо зараз наша фракція пікетує Сейм Республіки Польща у Варшаві з вимогою скасувати антиукраїнський закон і перестати на догоду Москви проводити політику ненависті до українців і стравлювання наших народів”, – написав Ляшко у Фейсбуку.

Прямо зараз наша фракція пікетує Сейм Республіки Польща у Варшаві з вимогою скасувати антиукраїнський закон і перестати на догоду Москви проводити політику ненависті до українців і стравлювання наших народів

Опубліковано Олегом Ляшком П'ятниця, 9 лютого 2018 р.

“Порошенко – на балу у Відні.

Тимошенко – на сніданку у Вашингтоні шукає бодай якого-небудь рядового конгресменішку.

Ляшко – захищає право українців бути українцями у Варшаві”, – додав його однопартієць Андрій Лозовий.

З нардепами-радикалами немає хіба що Ігоря Мосійчука, який оговтується після чергової операції на нозі.

Українці стояли з плакатами в руках, які закликають польську владу не підігрувати Росії та шукати компромісу з Україною щодо спірних питань історії, і роздавали інтерв’ю українським і польським журналістам.

До слова, зранку у Верховній Раді зареєструвалися 310 нардепів. Нагадаємо, частина народних обранців уже кілька днів прогулює засідання, оскільки полетіли до США на так званий “молитовний сніданок“.

 

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 − 5 =