Донецьку область очолив генерал-майор СБУ Олександр Куць (+відео)

Нового керівника Донецької ОДА у Краматорську представив президент, повідомляє Укрінформ.

«З перших днів агресії РФ Олександр Куць пішов добровольцем, був у складі бойових груп СБУ. Має аналітичний склад розуму, його знає і поважає Донбас», – так охарактеризував новопризначеного очільника ОДА Петро Порошенко.

Олександр Куць народився 6 серпня 1976 р.

У 2009-2014 рр. був заступником начальника Головного відділу боротьби з корупцією та організованою злочинністю (ГВ “К”) ГУ СБУ в Києві та Київській обл.

У 2014-2015 рр.  – заступник начальника київського главку СБУ, з 25 березня 2015-го – начальник УСБУ в Донецькій обл. (саме Олександра Куця донецькі терористи називали організатором ліквідації одного зі своїх ватажків – Мотороли).

З 21 серпня 2017 р. обіймав посаду начальника ГУ СБУ в Донецькій і Луганській областях.

Відновлення Донбасу сьогодні – серед моїх пріоритетів. Ми маємо забезпечити мир, безпеку людей, відновлення інфраструктури, розвиток території деокупованого Донбасу. Ми також маємо вжити дієвих заходів для протидії терористичним актам, захисту від елементів гібридної війни та забезпечення інформаційної безпеки.Впевнений, що новий Голова Донецької ОДА Олександр Куць з цими завданнями впорається. З перших днів агресії РФ Олександр пішов добровольцем, був у складі бойових груп СБУ. Він має аналітичний склад розуму, досвід і його знає та поважає Донбас.

Опубліковано Петром Порошенком П'ятниця, 22 червня 2018 р.

Serge

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seventeen + seven =