Звірства окупантів у Криму: після багатогодинних обшуків квартири українського добровольця, стареньку матір забрали до слідчого управління

В анексованому Криму співробітники ФСБ сьогодні вранці увірвалися до квартири громадянки України, матері українського добровольця Станіслава Краснова.

Після тривалого обшуку силовики відвезли жінку до «слідчого управління», повідомляє у Фейсбуку уповноважена Верховної ради з прав людини Людмила Денісова.

Омбудсмен зазначила, що силовики нагрянули до 74-річної жінки близько шостої ранку і виламавши двері в квартиру влаштували несанкціонований обшук. Він тривав близько трьох годин. У результаті дій співробітників ФСБ в будинку залишився безлад, зламані меблі та пошкоджені особисті речі.

Після обшуку мати українського добровольця і ​​громадського активіста Станіслава Краснова силовики доставили в «слідче управління ФСБ». Там жінку протримали кілька годин.

Денисова зажадала від генпрокурора РФ негайно провести перевірку дій співробітників ФСБ, які незаконно увірвались до квартири жінки, а потім її затримали.

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *