Звірства окупантів: на Сумщині вбито понад 100 мирних мешканців

У Сумському регіоні російські загарбники замучили більше 100 мирних мешканців. Ті, хто переніс окупацію, страждають від серйозних психологічних травм.

Про це заявив під час брифінгу голова Сумської ОВА Дмитро Живицький.

Як зазначив посадовець, чимала кількість людей вважається зниклою безвісти, в ці дні їх шукають. Є й мешканці регіону, які перебувають в полоні в загарбників.

Разом з тим, більше 100 виявлених сумчан знайшли зі слідами катувань “Загинуло більше 100 мирних мешканців, але, на жаль, ця цифра збільшується з кожним днем, бо знаходять тіла — зі зв’язаними руками, зі слідами катувань, розстріляні пострілами в голову, це страшні речі.

Дуже багато громадян, про долю яких ми взагалі нічого не знаємо – на дорогах і трасах, в лісах знайдені розстріляні машини, а що сталось з людьми з цих машин достеменно невідомо”, — сказав він.

Керівник Сумської ОВА додав, що в місцевих медичних закладах знаходиться чимало поранених, велика кількість мешканців, які отримали поранення,знаходяться в медичних закладах сусідніх областей.

“Дуже серйозна психологічна травма у тих, хто переніс окупацію, у людей, через населені пункти яких проїжджали колони з тисяч одиниць ворожої техніки. Окупанти обстрілювали все навколо, стріляли з танків, автоматів, гранатометів по мирних мешканцях, по старих людях з дітьми. Наші люди на болотах ховались, на сільгосппідприємствах, у силосних ямах. Це був терор і жах, який чинили росіяни у нас в регіоні”, — сказав Дмитро Живицький.

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”