Звірства окупантів: на Херсонщині правоохоронці зафіксували вже 414 воєнних злочинів

На деокупованих територіях Херсонської області правоохоронці вже зафіксували 414 воєнних злочинів, які були скоєні окупантами.

Про це в ефірі телеканалу “Еспресо” розповіла речниця Національної поліції України Марʼяна Рева.

“Від часу деокупації частини Херсонської області Національна поліція України вже зафіксувала 414 воєнних злочинів, скоєних рашистами. Найбільше з них – порушення традицій та ведення війни. Тобто обстріли, неправомірні дії з цивільним населенням, крадіжки та колабораціонізм”, – розповіла речниця.

Рева розповіла, що станом на зараз на деокупованій території області виявили три катівні рашистів.

“Зокрема, такі місця знаходять за свідченнями людей, які розповідають про дії окупантів. Всю цю інформацію ми будемо перевіряти, однак першочергово туди мають зайти вибухотехніки. Я хочу наголосити, що кожен злочин ворогів на території України буде ретельно зафіксований”, – резюмувала вона.

Після звільнення правого берега Дніпра на деокупованих територіях Херсонщини почали виявляти тіла мирних людей, яких вбили загарбники.

4 листопада у звільненому від окупантів селищі Високопілля на Херсонщині виявили три тіла зі слідами насильницької смерті. За попередніми даними, рашисти розстріляли трьох цивільних і закопали їхні тіла поблизу приватних будинків.

Так, 12 листопада стало відомо, що в Бериславському районі на Херсонщині виявили останки людей, яких вбили окупанти. За попередніми даними, вони належать трьом місцевим жителям.

У понеділок, 14 листопада, у селищі на Херсонщині правоохоронці виявили у підвалі тіла подружжя фермерів, яких убили окупанти.

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”