Звірства окупантів: міністр Ткаченко показав прострілену окупантами ікону з одного з храмів на Київщині

Україна докладає максимум зусиль, щоб зібрати докази злочинів окупантів.Через воєнні злочини російської федерації до Гаазького суду вже звернулися 42 країни.

Про це в Telegram повідомив міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

За його словами, саме розслідування вже розпочате, і Україна докладає максимум зусиль, щоб зібрати всі докази злочинів окупантів.

“Геноцид, який рф творить в Україні, не залишиться непокараним. Кожен, хто холоднокровно вбивав, калічив, ґвалтував мирних жителів – кожен постане перед судом. Знищення нашої культурної спадщини, спроби стерти нашу ідентичність – те, що приховати неможливо”, – зазначив він.

Також Олександр Ткаченко повідомив, що багато людей ставляться скептично до того, що росія понесе відповідальність за те, що зробила.

“Проте хочу нагадати, чим закінчилася Друга світова. Трибуналом у Нюрнберзі. Тоді – без супутникових знімків, без камер на кожній вулиці, без дронів, без соцмереж – було покаране майже все керівництво нацистів. Так буде і зараз. Ані ми, ані людство ці злочини не пробачать. росія буде “денацифікована” всім світом”.

Також він опублікував фото експонату з одного з храмів на Київщині після втечі російських “визволителів”. На фото видно прострілену ікону.

Нагадаємо, що представники Євросоюзу шоковані діями російських військових в Україні та пообіцяли допомогти надати докази військових злочинів до Міжнародного кримінального суду.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”