Звірства окупантів: дружина рашиста радить катувати і вбивати українських дітей – вирізай їм зірки на спинах (+аудіо)

Шокуюче перехоплення телефонної розмови окупанта з дружиною СБУ вдалося зробити під Харковом. Жінка живе у прикордонному з Україною місті, куди насильно евакуюють українських громадян.

Розмову виклали на сайті СБУ.

Жінку обурило те, що до 9 травня українські діти відмовилися малювати російську символіку, сказавши, що це не їхнє свято.

“Я бы им наркотики вколола, если бы работала, смотрела бы им в глаза и сказала бы: “Сдыхайте, мучайтесь”. Я бы им пи*ьки резала, звёзды на спинах вырезала, и вообще по уху бы каждый день отрезала, по пальцу, чтобы им больно так было”, – говорить рашистка.

Її чоловіка шокувало сказане дружиною, він намагався вставити, що “це ж діти”, але нацистка його не слухала і продовжувала висловлювати свої бажання катувати українських дітей.

Нагадаємо, що українська розвідка перехопила розмову російського окупанта з матір’ю про страшні знущання та вбивства українських полонених, які здійснюють працівники ФСБ та російські військові. Розвідка також опублікувала персональні дані цього чоловіка та його матері.

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”