Зрадники: у заступника голови Харківської облради Богдана Мальованого (ОПЗЖ) – російський паспорт

Заступник голови Харківської обласної ради є власником паспорта громадянина рф, посвідчення водія та податкового номера країни-агресора.

Про це повідомляє пресслужба ДБР.

“У поле зору працівників Бюро потрапив заступник голови Харківської обласної ради. За оперативною інформацією, у нього наявний паспорт громадянина рф, отриманий ним у 2014 році в місті Севастополь, посвідчення водія та податковий номер, який потрібен, зокрема, для сплати податків у росії”.

ДБР звернулося до Харківської облради щодо відсторонення посадовця від роботи, оскільки чиновник такого рангу має доступ до інформації стосовно оборони Харківщини, інших секретних даних.

В ДБР не розголошують ім’я чиновника. Але за даними джерел УП в правоохоронних органах мова йде про Богдана Мальованого, який раніше був депутатом нині забороненої партії ОПЗЖ.

Минулого року “Схеми” виявили, що член фракції ОПЗЖ Олександр Пономарьов є громадянином росії. Підтвердження цієї інформації журналісти отримали з двох незалежних одне від одного джерел, у яких є доступ до системи “роспаспорт”.

Фото LB

Редакція

Редакція “Українського репортера”