Зрадники: обстрілами України з Чорного моря керує колишній український офіцер Дмитро Сухар

У 2014 року український офіцер Дмитро Сухар зрадив присязі і залишився у захопленій російськими окупантами військовій частині. Присягнувши збройним силам росії, капітан продовжив службу в російському чорноморському флоті.

ДРБ повідомило про підозру в держзраді ще одному офіцеру, колишньому капітану 3-го рангу військової частини, що дислокувалася в АР Крим, який перейшов на бік ворога в 2014 році. Нині це командир російського ракетного катера Вишній Волочок. Про це повідомляє прес-служба ДБР.

У 2014 року офіцер Дмитро Сухар (у ДБР імені не вказують, це дані з Вікіпедії та інших джерел) зрадив присязі і залишився у захопленій російськими окупантами військовій частині. Присягнувши збройним силам росії, капітан продовжив службу в російському чорноморському флоті. Командуючи ракетним катером Вишній Волочок, зрадник із Чорного моря обстрілює ракетами мирні території України.

Слідчі ДБР зібрали достатньо доказів та повідомили зраднику про підозру у державній зраді (ч. 1 ст. 111 КК України). Санкція статті передбачає покарання як позбавлення волі до 15 років.

Раніше ДБР повідомило про підозру капітану російського крейсера Адмірал Макаров. Офіцер також зрадив Україну у 2014 році.

Редакція

Редакція “Українського репортера”