Зрадник Сальдо відкрив у Лондоні компанію, яка торгує зерном

Зрадник України Володимир Сальдо, який обіймає посаду “тво голови Херсонської області”, відкрив свою аграрну фірму у Великій Британії попри те, що проти нього раніше були введені персональні санкції.

Про це повідомляє видання The Guardian.

У матеріалі вказується, що уряд Британії в червні 2022 року заморозив активи Сальдо та заборонив йому вʼїзд до країни. Попри такі обмеження, він з листопада значиться як власник компанії Grainholding Ltd, у якої офіс зареєстрований в Лондоні. Підприємство спеціалізується на вирощувані та торгівлі зерном.

Статутний капітал компанії складає один мільйон фунтів. Сальдо значиться директором та володіє часткою у 50% організації. Власником інших 50% акцій вказаний Григорій Смітюх, який нібито проживає у Києві.

Видання вказує, що у Великій Британії не потрібно підтверджувати особу, яка надалі буде значитись власником того чи іншого бізнесу.

Крім того, вказується, що британська влада знала про існування компанії та її власника, оскільки після реєстрації запис про Сальдо у списку санкцій поповнився даними, зазначеними в установчих документах Grainholding Ltd.

Також журналісти виявили, шо спочатку компанія була зареєстрована в Лондоні у будинку, до якого, не мала відношення. Коли журналісти почали розслідування про діяльність компанії, вона змінила свою адресу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що співробітники Державного бюро розслідувань провели обшуки в колишньому будинку головного колаборанта Херсонської області Володимира Сальдо.

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”