Залужний заявив про необхідність посилення мобілізації

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний назвав п’ять пріоритетів, щоб вистояти у війні з росією. Один із них – необхідність нарощування резервів.

Україна має розширити категорію громадян, які можуть бути призвані на навчання або мобілізацію. Про це Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний написав у колонці The Economist.

Залужний написав, що є п’ять пріоритетів для України, щоб переломити ситуацію у війні: перевага в повітрі, поліпшення РЕБ і контрбатарейної боротьби, необхідність нових технологій протимінного прориву і сучасне командування та логістика.

Мій п’ятий і останній пріоритет – нарощувати наші резерви, – зазначив Залужний.

За словами Залужного, можливості України для підготовки резервів на власній території обмежені.

Ми намагаємося виправити ці проблеми. Ми запроваджуємо єдиний реєстр призовників, маємо розширити категорію громадян, які можуть бути призвані на навчання або мобілізацію. Також ми запроваджуємо “бойове стажування”, яке передбачає розміщення новопризваних мобілізованих і навчених кадрів у досвідчених стройових частинах для їхньої підготовки, – написав Залужний.

Залужний зазначив, що в українському законодавстві є прогалини, які дозволяють громадянам ухилятися від своїх обов’язків.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *