Залужний: окупанти лізуть на Луганщину одразу з дев’яти напрямків

Окупанти зосередили на півночі Луганщини свої основні ударні сили і намагаються атакувати одночасно на девʼяти напрямках.

З метою витіснення наших військ ворог застосовує авіацію, реактивні системи залпового вогню, артилерію, повідомив у Telegram Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

“Наступ ведеться з півдня на північ на напрямках Попасна-Комишуваха і далі на Лисичанськ, Попасна-Миколаївка, Попасна-Берестове. З півночі на південь на напрямках Богородичне-Словʼянськ, Ізюм-Словʼянськ, нижче – Попасна-Світлодарськ”, – повідомив він.

Залужний додав, що намагаються атакувати росіяни і зі сходу на захід у напрямку Сіверськодонецьк-Лисичанськ, а також на напрямках Сіверськодонецьк-Метьолкіне, Тошківка-Комишуваха.

“Сіверськодонецьк – це ключова точка в системі оборонної операції Луганської області. Місто не може розглядатися ніяк інакше. Всі, хто сьогодні в строю, – герої. Дякую вам за службу!
Дякую всім, хто підтримує і вірить у Збройні Сили України!”, – заявив Головнокомандувач ЗСУ.

У Сіверськодонецьку зараз тривають найзапекліші бої. Окупанти кинули всі сили й спроможності на захоплення цього міста. Росіяни контролювали 70% Сіверськодонецька, однак упродовж двох днів їх відкинули.

Окупанти встановили новий дедлайн “захоплення” Сіверськодонецька – 22 червня. Керівництво рф вже втретє змінює дату.

Редакція

Редакція “Українського репортера”