Захоплено секретні документи морської піхоти окупантів

Серед документів – робоча карта, бойове завдання, таблиця позивних, таблиці сигналів управління, таблиці прихованого управління, перелік особового складу.

Завдяки успішним діям одного з підрозділів ЗСУ у розпорядженні українських військових опинилися секретні документи РФ.

Про це повідомляє оперативно-тактичне угруповання Схід.

“У нашому розпорядженні опинилися планувальні документи одного з підрозділів батальйонної тактичної групи 810-ї окремої бригади морської піхоти Чорноморського флоту Російської Федерації”, – йдеться у повідомленні.

Серед документів – робоча карта, бойове завдання, таблиця позивних, таблиці сигналів управління, таблиці прихованого управління, перелік особового складу тощо.

Зазначається, що плануючі документи на війну з Україною було затверджено ще 18 січня, а сама операція із захоплення України має тривати протягом 15 діб, а саме з 20 лютого до 6 березня.

Підрозділ ворога мав висадитися з ВДК Орськ у районі населеного пункту Степанівка-1 і надалі діяти з військовими частинами 58-ї армії РФ, а саме зі 177-м окремим полком морської піхоти ЧФ РФ. Кінцевою метою цих сил було блокування та взяття під контроль Мелітополя.

“Коли вкотре хтось із полонених скаже, що приїхав на навчання і заблукав – не вірте! Вони знали, вони ретельно планували та готувалися”, – йдеться у повідомленні.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *