Загроза вторгнення білорусі: Олег Жданов попередив про заряджені “Іскандери” та перекидання військ

Російська тактична авіація повернулася на білоруські аеродроми та проводить інтенсивні тренування. Уздовж кордонів України в готовності до завдання ракетних ударів продовжують перебувати розгорнуті росією “Іскандери”.

Про це розповів відомий військовий експерт Олег Жданов на своєму YouTube-каналі.

За його словами, білоруські військові на кордоні з Україною проводять часткову передислокацію військ: спостерігається рух військових колон, швидше за все, з ударними військами.

“Також розгортаються системи ППО, там розгорнуто С-400 “Тріумф”, було перекидання двох бортів військово-транспортної авіації, які привезли ракети для цих систем. Ну, і найголовніше, що нас найбільше турбує – це ракетна бригада “Іскандер”, яка розгорнута вздовж наших кордонів і знаходиться десь в 40-50 кілометрах в готовності до нанесення ракетних ударів по території України. Це найсерйозніше, що може бути”, – зазначив Жданов.

Експерт додав, що Україна своєю чергою будує оборонні рубежі, зміцнюючи кордони з білоруссю.

“Наше командування постійно тримає це питання на контролі. Навіть з’явилося відео, в тому числі з білоруського боку, вони показують, як наші військовослужбовці прикордонники мінують прикордонну зону, будують інженерні загородження та укріплення. Так що в цьому відношенні ми готові на випадок, якщо вторгнення все-таки відбудеться з боку білорусі”.

Редакція

Редакція “Українського репортера”