За 100 днів вторгнення московити не змогли досягти жодної стратегічної цілі в Україні – британська розвідка

За 100 днів війни рашистська орда не змогла досягти жодної стратегічної цілі в Україні.

Про це йдеться у розвідувальному огляді Міністерства оборони Великобританії, повідомляється в новинах. Експерти вважають, що путінській армаді не вдалося досягти своїх початкових цілей із захоплення Києва та українських центрів влади. Наступальні операції загарбників зупинили стійкий український опір та нездатність захопити аеродром Гостомеля у перші 24 години.

Після провалу початкового плану через помилкові припущення при плануванні та погане тактичне виконання росія змінила оперативний план, зосередивши увагу на Донбасі.

У Британії також вважають, що росія досягла недавніх тактичних успіхів за рахунок значних втрат ресурсів і за рахунок концентрації сил та вогню на одній частині загальної кампанії. Водночас не змогла створити маневр чи рух на інших фронтах чи напрямках і перейшла до оборони.

“Порівняно з початковим планом Росії, жодна зі стратегічних цілей не була досягнута. Для того, щоб Росія досягла хоч якогось успіху, їй будуть потрібні постійні величезні інвестиції людської сили та обладнання, і, ймовірно, знадобиться ще значний час”, – йдеться в огляді.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”