З’явилися “бойові” фото вбивці Вороненкова

У мережі опублікували фотографії Павла Паршова – вбивці екс-депутата Держдуми Росії Дениса Вороненкова. Він одягнений у камуфляж та тримає в руках бойовий автомат. Зроблені ці фотографії у зоні АТО чи десь у тренувальному таборі – незрозуміло.

 

Нагадаємо, з собою 28-річний кілер Павло Паршов мав посвідчення учасника бойових дій, видане Національною гвардією Україна. Нацгвардія дала роз’яснення стосовно цього.

 

“До лав НГУ (у батальйон “Донбас”) був призваний 25 серпня 2015 року. На той момент командиром батальйону “Донбас” був підполковник Анатолій Виноградський. Щодо інформації відносно перебування його в розшуку проводиться службова перевірка. Солдат Паршов Павло Олександрович був звільнений із лав НГУ у 2016 році за невиконання умов контракту”, – йдеться у повідомленні Нацгвардії.

Раніше радник голови МВС України Антон Геращенко повідомив, що вбивця 13 місяців служив у Нацгвардії України, однак не брав участі у бойових діях. Звільнився в серпні 2016 року.

Геращенко стверджує, що Паршов, який мав псевдо “Боксер”, прийшов у “Донбас” з “Азова” і мав відношення до підрозділу “Карпатська Сiч” і організації “Оборона Великої України”. Водночас прес-служба “Азова” відхрестилася від кілера і стверджує, що він не служив у їхньому полку.

За словами екс-командира батальйону “Донбас” Анатолія Виноградського, Паршов “ніякий” боєць і нічим не запам’ятався, крім того, що втік. На отримання статусу УБД його не подавали.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *