З інструкції окупантів: “повільно і страшно вбивати – закопати живцем, розпиляти бензопилою”…

Звірства окупантів не мають меж. Жорстокість просто вражає. Українські військові взяли у полон російського окупанта, в телефоні якого знайшли інструкцію, що потрібно зробити на війні.

Про це повідомив у Telegram заступник командира 3-ї штурмової бригади, екскомандир полку “Азов” Максим Жорін та оприлюднив фотопідтвердження.

“Російський полонений та його “інструкція” в телефоні. Рівень розвитку людських якостей очевидний. Без телефону навіть. Цей п**ор не виключення. Вони в своїй масі такі – абсолютно без принципів та ознак цивілізованості”, – написав Жорін під світлинами.

В інструкції, знайденій у телефоні російського загарбника йдеться про те, що обов’язково потрібно спробувати на війні. Росіянам пропонують:

скуштувати людське м’ясо;
познущатися з військовополоненого, зокрема аби той плакав та попросив про помилування. Але не помилувати його, а “повільно і страшно вбити: закопати живцем, розпиляти бензопилою”;
зґвалтувати та вбити місцеву дівчину, найкраще “всією ротою”;
набрати трофеїв з будинків убитих;
особисто взяти участь у розстрілі всіх військовополонених – “топити в ополонці, колоти багнетом або спалювати цілими сім’ями”.

Заступник командира 3-ї штурмової бригади наголосив, що саме з такими думками російські військові заходять на тимчасово окуповані території.

“Про що потрібно пам’ятати кожному, хто для цієї війни “ненароджений”, – резюмував Максим Жорін.

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *