Да Вінчі танцював з коханою в Колонній залі Київради

«Український репортер» продовжує розповідати про учасників соціального проекту “Запроси мене з війни”. Волонтерка Аліна Михайлова запросила до танцю коханого – Дмитра Коцюбайла з позивним Да Вінчі.

Вони танцювали у Колонній залі Київради на чудовому вечорі «Запроси мене з війни». Цей соціальний проект започаткований Міністерством інформаційної політики.

Аліна – інструктор з польової медицини, вона також вже чотири роки опікується гуманітарною допомогою воїнам. Да Вінчі – командир штурмової роти ДУК “Правий сектор”. У 2014-му він був студентом Івано-Франківського художнього коледжу. Хотів стати митцем. Однак втрутилася війна…

На війні Аліна і Да Вінчі з самого її початку. Тоді, у 2014-му їм було по 18. Коли Аліна, студентка-політолог Київського Національного університету імені Тараса Шевченка улітку стала волонтером “Армії SOS”, то думала, що російських окупантів скоро виженуть з нашої землі і вона повернеться до навчання. Однак реалії виявилися іншими і війна уже не відпустила.

Сьогодні дівчина не тільки везе гуманітарну допомогу бійцям, вона ще їде до друзів, до близьких. І звичайно, до коханого Дмитра.

Да Вінчі торік було нагороджено відзнакою «Народний герой України». У 2015 році, у Пісках, біля аеропорту його поранили. Дві операції, три десятки швів, пластина у ключиці. Але воїн все одно на передовій.

Дмитро воюватиме на сході до перемоги. Про це знає його родина. І кохана дівчина. Сьогодні Аліна і Дмитро своїм дивовижним, трепетним танцем переконують, що кохання – найсильніше почуття… “Я знаю, ти обов’язково повернешся” – про це також їхній танець.

Світлана КОВАЛЬОВА
Фото із Фейсбук-сторінки Аліни Михайлової

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *