Ворог вдарив по Трипільській ТЕС новою крилатою ракетою Х-69 і це гірше за “Кинджал”

Для удару по Трипільській ТЕС російські окупанти застосували нові крилаті ракети Х-69.

Про це повідомляє Defense Express з посиланням на джерела.

«Під час удару по Трипільській ТЕС ворог застосував свої нові крилаті ракети Х-69, які дозволили йому повністю знищити найпотужнішу електростанцію Київщини. Про це говорять знайдені уламки цієї ракети», – йдеться в повідомленні.

Дальність пуску цих ракет становила близько 400 км. Цей параметр перевищує попередні відомі оцінки дальності Х-69 – 300 км.

У Defense Express зазначають, що це не перше використання Х-69 для удару по Україні, перша згадка про їх використання з’явилась у лютому 2024 року. Однак поодинокі випадки її застосування були ще у 2023 році.

Х-69 – російська дозвукова крилата ракета для літаків тактичної авіації. Її запуск можливий з літаків Су-34 та Су-35. «Наявні на цей час її характеристики говорили про дальність до 290 км, але на практиці вона виявилась більшою. Вага бойової частини декларувалась у межах 310 кг… А головною особливістю зазначається можливість наднизького польоту на висоті у 20 метрів, що нижче за можливості Х-101», – пише видання.

Нагадаємо, що через атаку в ніч проти 11 квітня знищена Трипільська теплоелектростанція, ПАТ «Центренерго» втратило всю генерацію.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *