Володимир Зеленський привітав українців з Днем Конституції: наша перемога неминуча

Президент Володимир Зеленський привітав українців з Днем Конституції, нагадав, за що українці б’ються у війні проти росії, і висловив упевненість, що перемога неминуча.

Про це йдеться у відеозверненні президента.

“Не ми почали війну, не ми першими стріляли й не ми першими напали. Ми захищаємо Україну, яка є суверенною, незалежною, демократичною, соціальною та правовою державою.

Взявши до рук зброю, ми не вагалися, як на роздоріжжі. Не обирали, захищати першу статтю Конституції чи дотримуватися першої Божої заповіді. Бог на нашому боці, він каже, що захищати рідний дім від нечисті – не гріх. Гріх його не захищати”.

Зеленський нагадав, що суверенітет України поширюється на всю її територію, тому “народ героїчно б’ється за ці принципи й другу статтю Конституції, стримуючи другу армію світу”.

За словами президента, у той час, коли росії байдуже до всіх загроз та ризиків Третьої світової війни, українцям не байдуже до норм третьої статті Конституції, за якою людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека – це найвища соціальна цінність.

Зеленський підкреслив, що змінювати конституційний лад в Україні може тільки народ, який знає, що таке “демократія”, а тому не знає, що таке п’ятий термін.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”