Вісім підозрюваних, майже 17 мільйонів збитків – і це ще не все. НАБУ продовжує копати під “Стіною”

Прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури повідомили про завершення досудового розслідування вісьмом підозрюваним у розкраданні коштів проекту “Стіна” (облаштування кордону з РФ). 

Цим особам та їхнім захисникам надано доступ до матеріалів слідства для ознайомлення. Далі детективи НАБУ складуть обвинувальний акт, а прокурори САП передадуть його до суду.

Посадовців Державної прикордонної служби та представників бізнесу підозрюють у корупційних зловживаннях, у результаті яких інтересам держави завдано збитків на 16,68 млн. грн.

Як повідомляє НАБУ, розкрадання коштів проекту “Стіна” відбувалося через завищення обсягів фактично виконаних робіт. Окрім того, у документах зазначалися роботи, які взагалі не проводилися.

Досудове розслідування в цій справі здійснювалося з березня 2016 року. У серпні 2017-го детективи НАБУ затримали сімох підозрюваних, за два місяці – ще одного.

Реалізація проекту “Стіна” залишається у фокусі уваги детективів НАБУ: низку епізодів виділено в окреме провадження, їх розслідування триває.

 

Like

Serg

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *