Відомий український стоматолог Назарій Михайлюк придбав авто для фронту

Відомий український стоматолог Назарій Михайлюк відгукнувся на прохання колеги-стоматолога, який служить у ЗСУ та самостійно придбав авто для фронту.

Таким чином, відомий стоматолог вирішив закцентувати суспільства з метою підтирмкинаших бійців. Основна мета купівлі авто допомога ЗСУ та заклик до інших допомагати.

«Основою для придбання авто для ЗСУ стало те, що наш колега-стоматолог, який сам з Миколаєва бере участь у бойових діях. Він звернувся до мене з проханням, що їм потрібен автомобіль, на яке я звичайно відгукнувся.
Ми співпрацювали з людьми, які безпосередньо займаються тим, що привозять авто із закордону. Вже зовсім скоро автомобіль буде на передовій допомагати нашим Збройним силам у перемозі над ворогом»,-розповідає Михайлюк.

24 лютого змінилось життя кожного українця. Усі згуртувались та стали єдиним організмом, який працює задля спільної перемоги над росією.

«Я вважаю, що не тільки для мене, але й для інших людей, 24 лютого стало переломним моментом, який розділив життя на «до» і «після”. Відповідно, після цього, хто чим може долучається, щоб допомогти волонтерам, армії та людям, які постраждали від російської агресії. Ми робимо все можливе для нашої спільної перемоги, яка я впевнений буде дуже скоро», – переконаний Назарій.

Назарій Михайлюк – стоматолог із світовим ім’ям, який родом з Івано-Франківська. Спільно з батьком він представляв Україну на конгресі в Голлівуді декілька років тому.

Назарій Михайлюк є провідним спеціалістом в галузі мікроскопічної стоматології в світі, його освітня програма була акредитована на державному рівні в Саудівській Аравії. Був запрошеним лектором більше ніж в 50-ти країнах. Цей успішний стоматолог – випускник Івано-Франківського національного медичного університету, а ще учасник MicroVisionGroup, Academy of Microscope Enhanced Dentistry, International Team for Implantology, ACE, Rosmicro.

Катерина ГУК

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”