Відома українська акторка Марія Агапітова вступила до лав ЗСУ

Українська акторка Національного академічного драматичного театру імені Лесі Українки Марія Агапітова повідомила, що вступила до лав ЗСУ.

Відповідне рішення артистка прийняла ще 2022 року. Утім, тоді їй відмовили в службі, мовляв, її час ще не настав. Днями Марія показалася у соцмережі у військовій формі та повідомила, що стала військовослужбовицею.

“2022 року, стоячи в величезній черзі в ТЦК, мене не взяли зі словами: “Настане і твій час”. Ось він і настав! Я встаю на захист своєї країни!” – повідомила акторка.

Разом із тим Агапітова звернулася до фанів з проханням про допомогу. Акторка зізналась, що їй видали все необхідне для служби, однак із забезпеченням жінок доволі складно. Марії необхідна броня, яка буде саме жіночою. Однак артиста не в змозі придбати все самостійно, тож вона оголосила збір на 50 тисяч гривень.

“Мені необхідна хороша броня, бо я ще хочу мати дітей і вийти на сцену. Мені видали все необхідне, але жіночого, тим паче анатомічного, на жаль, немає. А найжахливіше, що для жінок все вдвічі дорожче”, – поділилася артистка.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *