Верховна Рада зібралася на перше засідання в 2018 році. Під парламентом вимагають “Стоп реванш”

Верховна Рада почала свій перший робочий день у 2018 році, 16 січня, з розгляду в другому читанні законопроекту про реінтеграцію Донбасу та визнання Росії країною-агресором. До президентського законопроекту щодо реінтеграції (або ж деокупації) Донбасу загалом подали 673 правки, 374 були відхилені.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко вніс до Верховної Ради законопроект №7163 “Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях” 4 жовтня 2017 року. 6 жовтня його у першому читанні підтримала Верховна Рада, як і законопроект №7164 “Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей”. Сьогодні його немає в порядку денному парламенту.

Засідання парламенту супроводжують вуличні акції. Під стінами Верховної Ради зранку триває мітинг націоналістичних організацій під назвою “Стоп реванш” з вимогою ухвалити законопроекти, спрямовані на боротьбу з російською агресією, закрити російський бізнес в Україні і покарати низку політиків,”пов’язаних із попередньою владою”.

Спочатку акція відбувалася мирно, але потім її учасники вирішили погрітися (у столиці – 8 градусів морозу) і підпалили шини. Заодно спалили і російський прапор.

Відбулася невелика штовханина з правоохоронцями.

Фото Богдан Бортаков

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *