Вбий окупанта, спали його танк, візьми ворога в полон! Мер Чернігова обіцяє виплачувати великі гроші за знищення орди

Мер Чернігова Владислав Атрошенко у відеозверненні пообіцяв від себе премію за спалену російську бойову техніку та полонених або вбитих окупантів.

Атрошенко подякував українцям, які захищають рідну землю від агресорів і наголосив, що метою загарбників є не лише столиця України.

“Слава кожному патріоту, який боронить чим може і як може нашу землю від фашистсько-російських загарбників, які невідомо що роблять на території України. Сьогодні задача цих російських загарбників – столиця, це зрозуміло. Але значна частина російських військ знаходиться навколо Чернігова. Вони хочуть захопити місто Чернігів”, – сказав мер.

Він закликав жителів Чернігівської області всіма можливими способами перешкоджати окупантам.

“Прохання до всіх мешканців Чернігівщини – де можете і чим можете, робіть усе, щоб не допустити військову техніку, паливні матеріали, зброю, російських солдатів, щоб вони не просувалися далі. У першу чергу це стосується північних районів”.

“У разі проходження на територію Чернігова особиста премія від мене за збитий, підпалений БТР – 150 тис. грн, спалений БМП – 200 тис. грн, спалений танк – 250 тис. грн. Полонені або Полонені або вбиті російсько-фашистські окупанти – 300 умовних одиниць за голову”, – сказав Атрошенко.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *