Ватажки “ЛНР” вже заявляють, що їхня територія – уся Луганська область, “окупована українськими військами”

Терористична організація “ЛНР” заявила, що вважає своєю територією всю Луганську область України та закликала Україну відвести війська.

Як повідомляє Українська правда, про це сказав так званий “віце-спікер парламенту ЛНР” Дмитро Хорошилов.

“В рамках законодавства наших республік є закони про держкордон, які говорять чітко про те, що територія Луганської народної республіки – це територія колишньої Луганської області… Є наша територія, окупована українськими військами. Я думаю, що ми маємо закликати Україну відвести війська добровільно”.

За словами Хорошилова, якщо цього не станеться, то буде ухвалено рішення, яке “дозволить встановити мир та відновити нашу (бойовиків – ред.) територіальну цілісність на всій території Луганської народної республіки”.

Нагадаємо, що у Держдумі РФ розійшлися думки, в яких межах визнавати ОРДЛО. Зокрема, голова комітету Держдуми РФ у справах СНД та зв’язків із “співвітчизниками” Леонід Калашников заявив, що Росія може визнати псевдореспубліки “ДНР-ЛНР” у межах Донецької та Луганської областей України. Водночас заступник голови комітету Радфеду з міжнародних справ Андрій Климов раніше говорив, що Росія визнає так звані “ЛНР” та “ДНР” у межах, які зараз фактично встановлені.

Після 8 років агресії проти України президент Росії Володимир Путін 21 лютого визнав окуповані території України – так звані “Донецьку народну республіку” та “Луганську народну республіку”, які де-факто перебували під контролем Кремля весь цей час.

Його укази передбачають введення російських військ на територію окремих районів Донецької та Луганської областей України (ОРДЛО).

Більше того – Росія зможе будувати свої військові бази в ОРДЛО, якщо ратифікує так званий “договір про дружбу” між “ЛНР” та “ДНР”.

22 лютого Держдума РФ планує ратифікувати “договори про дружбу, співпрацю та взаємну допомогу” з ОРДЛО, які Кремль називає “ДНР-ЛНР”. Профільні комітети Держдуми вранці 22 лютого одноголосно рекомендували нижній палаті ратифікувати угоди.

Малюнок Андрія ПЕТРЕНКА

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *