Валерій Залужний: путінські війська після навчань залишаються біля наших кордонів

Незважаючи на офіційне завершення російських навчань “Захід-2021”, що проходили біля кордонів України, українське командування не фіксує масового повернення російських армійців на місця постійної дислокації, – наголосив головнокомандувач Збройних сил України генерал-лейтенант Валерій Залужний.

Про це він заявив у своєму інтерв’ю Радіо Свобода.

За словами головнокомандувача ЗСУ, російські батальйонно-тактичні групи продовжують виконувати завдання у Південному військовому окрузі РФ.

“Вони не стоять з автоматами вздовж нашого кордону. Вони знаходяться у відповідних районах, наближених до державного кордону”, – уточнив Валерій Залужний.

Деякі військові поверталися до місць дислокації для голосування на виборах до російської Державної думи, тому деякі переміщення фіксуються. “Але розслаблятися зовсім ми на сьогодні не можемо”, – додав Залужний.

Нагадаємо, що масові військові навчання Росії та Білорусі тривали з 9 по 16 вересня, у них взяли участь близько 200 тисяч військовослужбовців та інша техніка на кількох об’єктах у Росії та Білорусі. НАТО заявило, що стежить за навчаннями, які викликали занепокоєння в сусідніх країнах-членах Альянсу та в Україні.

 

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.