Валерій Залужний: помстимося за кожного загиблого чи скаліченого воїна

Валерій Залужний, головнокомандувач ЗСУ, реагуючи на останні новини про звірства російських загарбників, запевнив, що Україна помститься за кожного загиблого чи скаліченого воїна.

Про це йдеться в заяві Залужного, оприлюдненій сьогодні, 29 липня, на його сторінках у соцмережах.

росія — держава-терорист. Звірства росіян, що вони їх вчиняють з нашими військовополоненими, викликають лють. Ми помстимося за кожного загиблого чи скаліченого побратима, — наголосив Залужний.

Головнокомандувач ЗСУ додав, що українські військові, на відміну від російських воєнних злочинців, дотримуються норм міжнародного гуманітарного права.

Водночас, зробимо все можливе і неможливе, щоб покарати винних у злочинах проти наших побратимів, посестер і мирних громадян. Ці злочини не мають строків давності, — зазначив Залужний. — Знайте, вороги, вам не буде місця на Землі.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що рашисти обстріляли колонію в Оленівці Донецької області, в котрій утримували полонених українських військових. За інформацією української розвідки, цей терористичний акт здійснили найманці зі складу російської приватної військової компанії «Вагнера» за особистою командою путінського соратника Євгена Пригожина.

Редакція

Редакція “Українського репортера”