В Америці розглядають питання про оголошення росії – спонсором тероризму

Сполучені Штати Америки предметно розглядають питання про оголошення росії – державою-спонсором тероризму за її злочини в Україні.

Cтрічки новин цитують Надзвичайного і Повноважного посла США в Україні Бріджит Брінк, яка розмовляла на цю тему з “Радіо Свобода”.

Дипломатка зазначає, що таке питання потребує ретельного розгляду, але Вашингтон продовжить робити все, щоби притягнути росію до відповідальності.

“Щодо оголошення рф державою-спонсором тероризму – ми розглядаємо це питання, воно потребує ретельного аналізу відповідно до американських законів. Про те, що ми робимо: ми змушуємо росію відповідати за свої дії та продовжуємо це робити. Разом з нашими партнерами та союзниками зі всього світу ми запровадили безпрецедентну за обсягом та глибиною кількість санкцій, і ми продовжуватимемо це робити й надалі”, – сказала Брінк.

За її словами, нині використовуються усі доступні засоби та обмеження, які б застосовувалися щодо країни, яка є таким спонсором. Але і офіційне оголошення про такий статус рф також розглядається.

Як відомо, нещодавно спікерка Конгресу США Ненсі Пелосі звернулася до держсекретаря Ентоні Блінкена з вимогою визнати росію державою-спонсором тероризму.

На фото: зруйнований рашистами Ірпінь

Фото “Українського репортер”

Редакція

Редакція “Українського репортера”