Усі ворожі ракети, що летіли на Київ, наші оборонці знищили на підльоті до столиці

Крилаті ракети, які ворог спрямував по столиці 8 грудня, ППО збила на підльоті, влучань не зафіксовано, але на території Київщини є інформація про пошкодження приватних будинків.

Про це повідомив голова КМВА Сергій Попко.

“Після тривалої паузи у 79 днів, ворог поновив удари крилатими ракетами з бортів стратегічної авіації Ту-95МС. Попередньо, біля 10-ти бомбардувальників-ракетоносців випустили крилаті ракети типу Х-101/555/55 з району міста Енгельс, Саратовської області.

Повітряна тривога в столиці тривала майже 2 години. Але жодна ворожа ціль не досягнула міста. Силами та засобами ППО усі ракети, які летіли у напрямку Києва, були знищені ще на підльоті до столиці”.

За словами Попка, інформація щодо жертв та руйнувань відсутня.

Він нагадав, що офіційну інформацію про кількість та типи збитих повітряних цілей опублікують Повітряні сили після узагальнення даних.

За даними голови Київської ОВА Руслана Кравченка, на території області влучань в об’єкти критичної або житлової інфраструктури не зафіксовано. За оперативною інформацією, постраждалих немає.

Внаслідок падіння уламків збитих ворожих цілей станом на 8:45 є інформація про пошкодження приватних будинків у декількох громадах області.

У будинках вибиті вікна, часткові руйнації стін. Аварійні служби вже працюють. Більш детальна інформація щодо пошкоджень – згодом.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *