Ураження російського підводного човна “Ростов-на-Дону” – це унікальна, перша в історії подія

Виведення з ладу на тривалий строк чи повне знищення одразу двох кораблів російського флоту унаслідок українського удару по тимчасово окупованому Севастополю треба вважати без перебільшення фантастичним результатом.

Про це пише 13 вересня українське видання Defense Express, яке спеціалізується на військовій тематиці.

Атака на підводний човен є унікальною ситуацією, яка точно вже увійшла в історію. Річ у тому, що Україна не має штатних можливостей для боротьби з підводними човнами рфФ”, – вказали в Defense Express.

Субмарину вважають дуже складною для ураження ціллю, для “полювання” на яку потрібен цілий комплекс засобів та озброєнь. Але навіть якщо не звертати уваги на той факт, що рф використовує свої підводні човни “ледь не в режимі запуску крилатих ракет із рейду Севастополя”, шукати і знищувати їх у Чорному морі ВМС України просто немає чим, уточнює видання.

Тому, зазначають у матеріалі, єдиною можливістю атаки на підводний човен рф для українських сил є удар у надводному положенні.

“Ураховуючи те, що навіть дизель-електричні субмарини виконують походи в підводному положенні весь час, єдине вікно можливостей – це ураження в бухті”, – підкреслили в Defense Express.

Там додали, що ракетний удар, якого завдали українські льотчики, – це перше в історії застосування крилатих ракет для ураження підводного човна, що одразу виявилося результативним.

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *